| 123lalala a întrebat:

as vrea sa descarc ca ton de apel melodia Justin Timberlake-Mirrors, dar nu chiar de la inceput. am cautat pe net dar nu o pot descarca. M-ati putea ajuta? daca nu sa imi dati link-uri de la alte melodii, care is faine ca ton de apel. P.S nu vreau site-uri pe care nu le-ati incercat

3 răspunsuri:
| Enna18 a răspuns:

Descarca-o de pe : flvto.com (pui link-ul de pe youtube si o descarci)
si taie-o pe : cut-mp3.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu descarci melodia intrega ca apoi sa tai din ea doar partea pe care o doresti? cu MP3 Cutter Joiner, care e foarte simplu de folosit.
http://mp3-cutter-joiner.ro.malavida.com/d7587-descarcare-gratuita-windows

| AnushkaAxy a răspuns:

>Hulkshare<
De acolo descarc eu cand folosesc telefonul ^^, mai tot timpul. laughing