| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa i-au lectii de chitara in particular cam cat ar costa? daca stiti si pe cineva in iasi si mai bine.:]

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

10 lei?
s-o crezi tu.
acum toata lumea cauta sa te stoarca de bani si plus ca nu vine nimeni acasa la tine pentru 10 lei. straight face
incearca la palatul copiilor/clubul copiilor din orasul tau daca ai, sau la liceul de arta/muzica cum se cheama.
bafta! :*

| Firefly a răspuns:

O ora de chitara in particular costa in jur de 10 lei.
Intreaba-l pe profesorul tau de muzica daca stie pe cineva.

| Firefly a răspuns:

Broken&Beautiful : stiu din surse sigure (am o prietena care face chitara) si costa 10 lei ora. Daca nu stii, mai bine taci.

| alecsandor a răspuns:

Salut Dena, o sedinta de chitara in particular costa 60 ron (doua ore). Nu cunosc pe nimeni in Iasi care sa dea lectii, dar eu predau si prin Internet, pe Skype. Detalii si date de contact aici: http://www.lectii-de-chitara.ro/lectii-de-chitara-guitar-lessons/

| AnTiBioTic a răspuns:

Varmea preda lectii de chitara in particularbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. pai depinde de zona. unii cer si 50 de lei pe 2 ore. sau ceva de genu. faza e ca eu nu am chitara si poate de asta ar costa mia mult laughing, am sa incerc la profa de muzica.