| DiaDiana9 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un instrument cam mic sa il pot duce oriunde.Scrieti cat de multe instrumente stiti dar sa fie mai mici.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instrument muzical?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să începi să cânți undeva..eu iti recomand vioara. Nu e asa grea de carat si e cea mai frumoasa. O zi buna! Fundă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti pe anonim si vrei funda, la ce-ti foloseste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tehnologie, telefoane, laptopuri, tablete, calculatoare? Iti mai trebuie altceva? Pune un program pe el si ai oricate instrumente gasesti sa descarci de pe internet.

| aneliram a răspuns:

Nai, flaut, vioara, violă, clarinet, fagot, corn, trompetă, trombon.

| ContAnoNiMMM a răspuns:

Fluier, ukulele, nai, loopstation, muzicuta si ceatarna :]