| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste o melodie si cine o canta. Stiu doar ca la inceput era o voce de femeie care spunea: "Fuck you", iar apoi incepea melodia, care era ceva de genul: param pam pam, parararam... si tot asa. Nu mai imi amintesc nimic din ea, doar ca este mai veche, de cel putin patru ani. Stie careva despre ce melodie este vorba? happy Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| EllyLizuk a răspuns:

S`ar putea sa fie vorba de melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=ptQc68TD8mc&feature=related. :D

| butterfly_1430 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ovo_7tjz9TI asta cred ca e :D funda?;;)