| Andruza a întrebat:

As vrea sa stiu de unde pot descarca un program de muzica(care poti sa descarici muzica), dar sa fie fara videoclip, pentru ca eu vreau sa o descarc in telefon si imi primeste cu video.Mersi

Răspuns Câştigător
| gabitza_3022 a răspuns:

Incearca cu imesh...acolo gasesti de obicei cam orice dar nu stiu exact linkul. da un search pe google... si mai sunt youtube downloader tonguesi strongulaughing

1 răspuns:
| somebody a răspuns:

Youtube downloader mp3 convert si mai cobori si un mp3 cutter si-ti faci tu melodia de la ce secunda pana unde crezi tu ca e bine.asa poti descarca in telefon ce vrei si cat vrei...