| alexxy_8614 a întrebat:

Ascultam o melodie mai demult si am uitat complet cum se cheama era vb in videoclip de o femeie cu parul lung si 2 indragostiti si erau diamante femeia cu parul lung canta si la vioara nu mai stiu imi placea tare mult
Help

4 răspunsuri:
| alexxy_8614 explică:

Era in engleza happy si cand incepea femeia cu parul lung zicea uuuuu

| alexxy_8614 explică:

App fata cu parl lung si baiatul statea pe canapea

| 7 a răspuns:

S ar putea sa fie kelly rowland si tiziano ferro-breathe gentle, mie imi place mult. sper sa fie cea pe care o cauti

| moniii_1083 a răspuns:

Buna! Cred ca e vorba de trupa de la vegaswinking