| DeyuXd a întrebat:

aseara a difuzat o melodie pe Kiss Fm. o canta un baiat si din cand in cand canta refrenul o fata'; acea fata la un moment dat a mai zis cateva cuvinte [doar vorbea, nu canta] Baiatul avea o voce mai puternica. Piesa probabil e ceva mai noua, nu prea a mai fost auzita pana acum. Daca cumva aveti vreo idee cine canta melodia si cum se numeste. Dau fundita:* Mersi de ajutor

1 răspuns:
| alabalaportocalala a răspuns:

Nu-ti amintesti vreun vers ceva? nu prea ne-ai dat multe informatiwinking