| AzzzY a întrebat:

ati putea ca sa-mi dati niste manele noi? Cele mai tari si cele mai multe primesc Fundoii. xxxXXxx

Răspuns Câştigător
| ancutsa410 a răspuns:

Nicolae guta si claudia-cine esti
nek-ploua peste noi
nek-astazi am sa plec departe
nicolae guta - mai uitat
nicolae guta-du-te!
claudia-e mai bine fara tine

8 răspunsuri:
| d33a a răspuns:

Nu asc genul ala de muzica, nu pot sa te ajut.
oricum... intra pe site-uri cu muzica si gasesti pe-acolo

| Jadis a răspuns:

Simplu: Cauta pe net. Manelele is naspa mai bine te-ai pune sa asculti muzica house

| KidoSmart a răspuns:

Daca uh ai avatarul cu o fata emo( sau esti tu) nu inteleg de ce mai asculti manele...nanana.groaznic

| ancutsa410 a răspuns:

Nu inteleg care e faza cu avatarul? eu ascult rock, manele.house,hip hop, ap toate genurile de muzica dar nu clasica sau populara.si mie imi place stilul emo si cu toate astea ascult manele. dar ascult doar manele de dragoste adica nu-mi place nicolae guta- locul 1laughingsau florin salam - ban p ban sau stiu si eu ce melodie traznite.

| patty32 a răspuns:

Nu cred ca avem prea multi cocalari pe TPU big grinbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://star.zice.ro parerea mea e ca trebuie sa incerci acest blog, chiar merita

| *^_^*o¦EMO~Kids*^_^*o¦ a răspuns:

Claudia-tu esti viata mea denisa si nek-cum sa traiesc eu fara tine copilu de aur-de cate ori am vrut sa plec astea sunt noi ask cu placere...:X