| gabriell33 a întrebat:

Buna,cand ascult muzica pe youtube (remixuri de 1 ora sau mai mult) cum pot afla cine canta melodiile din remix.

3 răspunsuri:
| Armyde a răspuns:

Hi! de aceeasi parare cu gicaputinica, insa ar mai fi o varianta sa cauti pe google in felul urmator: scrii numele remixului si tracklist.ex: armin van buuren a state of trance tracklist... poate merge asahappy..bafta

| gicaputinica a răspuns:

Daca n-a pus lista cel care a urcat remix-ul, nu poti.
Ar fi o metoda cu sanse mici folosind programul Tunatic pe care-l pui sa indentifice bucata cu bucata.
Sa nu te astepti la minuni!