| cslx a întrebat:

Care stie de unde trebuie sa inchid aplicatia "Netlog Music Tool"?
Ca l-am instalat de acum o luna si acum vreau sa il dezinstalez, dar nu ma lasa pana nu inchid aplicatia. Am intrat pe netlog si am sters piesele ascultate de pe acest program, dar tot nu merge. Si nu stiu ce sa mai fac. Astept raspuns. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Misterious a răspuns:

Start-control panel-add or remove hardware si-l gasesti acolo si dai remove si done happy.