| Nițu_Sorina_1999 a întrebat:

Caut de foarte mult timp o melodie. Nu mai stiu cum se numea si nu mai stiu nici versurile. Stiu ca era cantata de o fata koreana/japoneza/chineza cu inca alte cateva fete care presupun ca faceau parte din trupa. Tot ce imi mai amintesc e ca toate fetele erau imbracate in alb si singurul cuvant pe care il puteam descifra era "telefon". Ma puteti ajuta, va rog? Mi-a placut tare mult melodia.

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Prea putine informatii ca sa merite o cautare.

| idkkkkkk a răspuns:

Presuspun ca tipele sunt coreene. Daca macar ti ai aduce aminte cum se numea trupa poate te pot ajuta!

| Nițu_Sorina_1999 explică (pentru idkkkkkk):

Nu stiu cum se numea trupa, la vremea aia nici nu stiam ce e k-pop. Asta e tot ce-mi amintesc. Si stiu si ca tot pe atunci pe yt era in top melodia Levam polka de la Miku. Imi amintesc ca o ascultam apoi a urmat melodia asta cu fetele la rand.