| anonim_4396 a întrebat:

Caut melodia Nirvana, insa nu o gasesc.Tot imi apar melodii de la trupa Nirvana, dar eu caut melodia Nirvana. O melodie lenta, nu rock(cum imi apare mie x-( ). Raspunsul pe care-l cautam si raspunsul cel mai rapid, primeste funditZza! happy...

Merci! kiss

2 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Nu-mi trebuie fundiţa, dar nu am găsit nimic ca să te pot ajuta, nu ştii numele celui/celei/trupei care cântă piesa asta? Aşa o poti găsi mult mai uşor.

| IepurashRocker a răspuns:

Ia de pe net toatã discografia trupei care cântã melodia "Nirvana". altfel, o sã dai tot de trupã.