| mihaela821 a întrebat:

Buna
Caut melodie de foarte mult timp, dar fara niciun rezultat.Videoclipul avea un fundal albastru,Cantaretul era blond,din cate imi aduc aminte avea si ochelari,probabil de vedere, Si mai era o fata care dansa.Refrenul stiu ca acolo canta mai calm,cu un ton mai linistit si mai ridicat,canta despre iubire, probabil despre ea. Sper sa ma ajutati sa o gasesc

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

Tu ai putea sa-ti amintesti un video pe fundal albastru cu unul cu ochelari?