| AndreeaMandarina95 a întrebat:

Buna! Caut o melodie destul de veche. Cred ca de prin 2009. Era o melodie cu o tipa imbracata sumar si cu botine albe cu ciucurei albi, tipul era in spatele ei. Fundalul era un hol alb cu lumina sumbra albastra. Atat imi amintesc din videoclip. Daca aveti idei va rog sa raspundeti! dau funda!

3 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Mr. Saxobeat - aceasta piesa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RazvanLegendaVie):

Din câte știu "Mr. Saxobeat" a apărut prin toamna sau iarna lui 2010.

| RazvanLegendaVie a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu, dar doar aceasta piesa se potriveste ( aproximativ ) cu ceea ce a descris el, dupa parerea mea.