| DianaDz a întrebat:

Caut o melodie, nu imi amintesc versuri (din cate stiu este in roamana) si este cam de prin anii 2000-2005 (cred). Imi amintesc doar o parte din videoclip, era o fata bruneta si imbracata intr-o rochie neagra, lunga. Se plimba intr-o incapere (sau casa) care parea cumva parasita. Stie cineva despre ce vorbesc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să fie vorba despre Racla feat Dee - 2 în 1 sau Andreea Bălan - O străină.

| DianaDz explică (pentru anonim_4396):

Off multumesc, dar nu sunt astea. se aseamana cu ce am descris eu dar din pacate caut alta melodie