| anonim_4396 a întrebat:

Buna, caut o piesa si nu o găsesc niciunde. Avea un beat super mișto, din păcate nu îmi amintesc versurile, tipul ii șoptea fetei "Take of your clothes, love me... si nu mai știu ce mai spunea pe acolo, pe urma acel beat nebun de fain. Pleaseee, o caut de 2 zile sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din puținele detalii pe care le-ai enumerat nu-mi pot da seama.
Videoclip avea? Descrie puțin videoclipul.

| kaTTsu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nope, am auzit-o pe undeva, nu-i stiu videoclipul. Stiu ca era dope si sexy in acelasi timp, foarte fain ritmul, am spus ca-i soptea pentru ca asta parea ca face, ca vorbeste cu iubita sa laughing. E atat de faina piesa. Doamne, multumesc oricum sad

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Posibil să fie asta https://youtu.be/NYhxaZXXwsg

| kaTTsu a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu, nu este asta. Multumesc oricum.