| Verne a întrebat:

Buna,ce parere aveti de remix-ul asta? Ma gandeam sa il promovez dar nu prea mai stiu cum, am incercat sa imi promovez mai multe piese dar reusesc sa strang multe vizualrizari (am incercat prin Facebook, Twitter, Recomandari pe Youtube). Cum credeti ca as putea sa il promovez? Multumesc anticipat. Dau funda celui mai explicit raspuns!

https://youtu.be/EIyogczKVOY

1 răspuns:
| sizzlingaddicted a răspuns:

Salut. nu te supara ca iti zic parerea mea! nu sunt hater sau altceva, dar genul asta de muzica populara combinata cu dubstep sau alte genuri mie nu-mi plac deloc si deja se demodeaza trendu' asta ''muzica underground folclor '' oricum te apreciez pentru munca ta! da data viitoare sa incerci sa faci si tu un trap ca genu asta da mai bine =] sa ai bafta in cariera ta.