| ღRαmøOoღ a întrebat:

kiss Cftzi? Eu nu stiu de ce dar sunt fff bine dispusa si vreau sa ascult muzica. e si cand dau la youtube scriu muzica totu merge bene. e si cand ascult muzica se opreste sdin 4 in 4 minute.nu stiu de ce. spuneti-mi ce se intampla si ce pot sa fac ca sa repar. Mi s-a mai intamplat odata da a venit varmio si nu stiu ce i-a facut el pe acolo si gata mergea ca uns...Ms! Fdtza

2 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Cred ca trebuie sa.ti instalezi Adobe flash player

| ღRαmøOoღ explică:

Mentionez ca asa se intampla oricunde unde vreau sa ask muzica sau sa vad un video