| karina2001 a întrebat:

Bună!
Chiar dacă cântă genuri de muzică diferite, după părerea fiecăruia care cântă mai bine trupa Skrillex sau Evanescence?
FUNDĂ pentru cine câștigă.

9 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Evanescence

| Scriitoarea a răspuns:

Buna,ascult ambele trupe.Insa Evanescence va ramane mereu trupa mea de suflet, Amy Lee canta genial, iubesc muzica lor....Skrillex e interesant, dar cum am spus, raman la Evanescence.

| Wøodenpints a răspuns:

Skrillex "cântă" o mizerie făcută pe sintetizator. Ceva ce un om cu mai mult de 10 neuroni nu ar asculta. Un jeg de muzică pentru oamenii prea drogaţi sau prea afoni.

Evanescence cântă o imitaţie de rock. O lălăială de doi bani care are pretenţii de a fi muzică rock doar pentru că în unele melodii se mai aud şi câteva acorduri simple de chitată. În rest e praf. Dar prefer să-i aud pe ei decât pe piticania aia penibilă de skrillex. Sunt mai suportabili la ureche.

| Ashadow a răspuns:

Evanescence. Skrillex se pricepe la mixat nu la cantat.

| TheStory a răspuns:

Evanescence canta mult mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trupa John Lennon. FTW!

| HaKa93 a răspuns:

=parerea mea e ca evanescene deoarece are melodii frumoase.
si skrillex are insa acolo e numai dubstep, adica nu prea sunt versuri

| DraudeS a răspuns:

Evanescence cu siguranta. "Scarlex" am incercat sa ascult si mi-au iesit fecale.

| evitaevis a răspuns:

Skrillex(Sonny Moore)