| Sophieka a întrebat:

Buna colegi TPU,

Astazi conducand, am ascultat o melodie spaniola de dragoste. Era cantata de o femeie si de un barbat. Nu am retinut vreo propozitie, dar se repeta uneori o fraza cu "discusion".
Era un ritm superb, nu stiu daca era veche sau mai noua melodia. Cu aceste amanunte, nu stiu cat de mult pot fi ajutata, dar poate puteti veni cu exemple apropiate de indiciile mele! Multumesc!♥

6 răspunsuri:
| Sophieka explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Multumesc, din nefericire nu este niciuna. Cred ca melodia pe care am ascultat-o este totusi scoasa de mult.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Sophieka):

Încearcă să îți amintești mai multe detalii să pot să te ajut.
Soha -Mil Pasos mie îmi place și m-am gândit că poate ai înțeles greșit versurile de aceea am trimis-o, căci e o piesă destul de cunoscută.

| Sophieka explică (pentru JOHNtheADVISOR):

E superba melodia, o stiu. Dar nu este aceasta. Era totusi o melodie scoasa pe piata de ceva ani buni, ca sa nu o numesc "veche", era cantata si de o femeie si de un barbat, era de dragoste... Faina, faina... Daca o gasesc, ti-o trimit si tie, aici, sa o vezi si tu si altii care mai arunca un ochi peste postarea aceasta happy

| Sophieka explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Nu nu, nu e aceasta happy Multumesc mult John. Inca nu am gasit-o, dar o voi gasi candva.