| Eduard4400 a întrebat:

Buna,cum as putea sa folosesc un equlizer digital la telefon daca am conectat un DAC prin usb la telefon?
Ca in momentul in care pornesc un equlizer sunetul se opreste si sa se auda o galagie si se aude pana ce opresc programul cu equlizer-ul.
Multumesc

1 răspuns:
| GPA a răspuns:

Nu descarci program..., îți trebuie soft instalat în sistem : https://techonation.com/install-dolby-atmos-on-android-without-root/ (ca un driver, doar că este compatibil cu orice sistem Android)