| Zozolle a întrebat:

Buna big grin. Daca ma puteti ajuta. Am auzit o melodie pe kissfm, era asa gen house si canta o africana cred, si erau cateva versuri, nu imi mai amintesc foarte bine si nu stiu cat de corecte sunt : waka way eeee, asa am inteles thinking
multumesc anticipat happy

4 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna.
Shakira-Waka Waka.
Toate cele bune.

| Marcela9Xd a răspuns:

Sakira waka waka

| adriana13adri a răspuns:

Waka waka sau wooo wooo? Poate e Shakira dar Oceana canta o melodie-Endless summer, mi se pare.Arata ca o africana avand in vedere pielea ei mai inchisa la culoare. Daca ai si vazut videoclipul pe undeva si in el apareau fotbalisti, marea si multi oameni atunci e Endless summer.