| RockableHu a întrebat:

Bună big grin Pentru cine este rock-er îmi poate spune dacă Da Kurlzz din trupa Hollywood Undead are prietena? Și poate mă credeți nebună sau obsedată dar sunt doar curioasă Și știu că am mai pus asta o dată da nu-i bai Fundă :*:*:* Repet: curiozitate

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Niciun rocker serios nu ştie răspunsul la întrebarea asta.

| Sobru a răspuns:

Conform amicului meu Google, pe care ţi-l recomand pe această cale, da, are.

| RockableHu explică (pentru Sobru):

Vai, Mersi ești drăguț OMG adică eu nu știu ce e ăla Google deci pls. Am căutat pe toate site-urile posibile și nimic. Puteai să răspunzi direct da, fără o doză impertinentă de sarcasm.

| Gizăz a răspuns (pentru RockableHu):

Am găsit-o în 4 secunde pe Google. Much wow, very important, much sense!

http://randomhollywoodundeadthings.tumblr.com/......girlfriend

Ştiu de ce nu ai găsit-o. Altă dată învaţă engleză şi nu mai căuta chestii obscure în română că nu găseşti.

| RockableHu explică (pentru Gizăz):

Şi vă era silă mă să răspundeţi direct cu da? Nu-mi spune tu mie să învăţ engleză că ştiu chiar prea multă. Cică 4 secunde... Am întrebat frumos şi mă gândeam că poate nu se găseşte cineva, din nou, cu atâta nesimţire bă frate că altfel nu am cum să vă spun. E chiar atât de greu să daţi un amărât de răspuns sau link? Dacă aveaţi chef de ceartă şi nu aveaţi unde să vă afişaţi sarcasmul şi ironia, nu trebuia să veniţi aici.Şi te rog frumos, după ce vezi asta, nu te mai obosi să dai vreun comentariu, pentru că nu am chef de ceartă sau de replicile voastre lipsite de bun simţ pentru că o să aşteptaţi să îmi pese 24 din 24, ceea ce nu se va întâmpla. O zi bună!