| StircuMihai a întrebat:

Buna,daca stie va rog cineva.
Canta o doamna or domnisoara, in versuri stiu exact ca repeta----O inima mare ca a ta nu are nimenea si apoi la refren cam asa----Vreau sa te fac fericit. Daca cunoaste cineva---va rog sa-mi spuneti... Parca totusi as avea impresia ca nu e din melodiile vechi.

2 răspunsuri:
| AlexR123q a răspuns:

Salut! Nu sunt sigur dar incearca "Georgiana Lobont-100 de ani"

| StircuMihai explică (pentru AlexR123q):

Mersi mult, acuș văd : eram Intr o rutieră și am auzit melodia. De obicei mai mult îi dădeam cu metalurile, iar pe asta când am auzit o- mi-a cam răscolit sufletul. Mersi Alex