| mileycyrus_9223 a întrebat:

Daca stiti va rog imi spuneti si mie cand scoate Miley Cyrus un album nou? si...albumul ala nu se numeste: Cant be tamed? Daca stiti pliz spuneti-mi!

5 răspunsuri:
| RwoarrxKandii a răspuns:

Albumul can't be tamed va fi lansat pe 20 si ceva iuniewinking

| MusicisMusic a răspuns:

Hmmm...Can't be tamed a fost lansat cauta pe youtube si albumul cu acelasi nume va fi lansat in iunie sau iulie

| KatherineKath a răspuns:

Pai pana acum asa este ca vara va scoate albumul robot asa mi-a zis ea

| enemig0 a răspuns:

Il scoate miercuri si se numeste " die, die, die my darling! special pentru tine(urmeaza titlul)salutari de la ACDC! miley cyrus? WTF!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vineri acum o saptamana