| Lovely_6403 a întrebat:

De cine va place mai mult : de Inna sau Andra? Mie de Andra ( o iubesc ) si este si foarte talentata ( chiar are voce )

8 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

De Andra decat Inna mai bine Andra.macar Andra nu e o piti...

| mirelwshha a răspuns:

Este o mare diferenta intre Andra si Inna. Sa fim seriosi, Inna canta de cativa ani si a avut succes datorita celor care i.au compus melodiile(Play & Win) dar in schimb Andra canta de foarte mult timp si are o super voce. In plus, Andra este printre singurele din tara asta care nu face atata tam-tam in presa mondena, se poate considera implinita si pe plan profesional si pe plan sentimental...Asa ca tin cu Andra! laughing

| Jull a răspuns:

Niciunabig grin

| Deea4u_2595 a răspuns:

Pai andralove struck.mrg si inna e talentata dar eu o aleg pe andralove struck

| Gratsy a răspuns:

Andra

| AboutMyMusiclife a răspuns:

Andra

| LuvMYLuv a răspuns:

Buna, da-mi funda daca iti place andra.Caci si mie imi place enorm.Nu e talentata, e super talentata.

| mongolarix a răspuns:

De inna nu are rost sa vb. (soseaua de centura, nu are voce.etc) Andra compozitii, productie 0 dar macar are voce!