| RalucaDum a întrebat:

De curând am auzit o melodie foarte faina și nu am avut la îndemână Shazam-ul. Era în portugheza, cantata de o tipa și conținea sintagma "amor caliente ". Cine ma poate ajuta sa o găsesc? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| onceuponatime77 a răspuns:

Inna caliente

| RalucaDum explică (pentru onceuponatime77):

Bună! Mulțumesc pentru răspuns! Din păcate nu asta este melodia, într-adevăr are ceva cu "amor caliente", dar este în portugheza, nu spaniola ca a Înnei și este ceva mai lenta și pe stil vechi. Cred ca este o melodie apărut mai demult.