| yora543 a întrebat:

.deci am nevoie de ajutor. Imi place sa cant, cant de cand ma stiu dar nu am vrut sa fiu ascultata niciodata pentru ca imi era teama ca nu voi placea celor din jurul meu..infine.
Deci as vrea sa siu cum pot sa imi dau drumu la voce fara sa zbier sau alte chesti. Am incercat sa cant melodia lui Whitney Houston -i have nothing si am reusit dar cand am ajuns la refren a fost rau de tot, Ajutor. Funda mare. Scuzati categoria am obs ca se raspunde mai repede

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu singura spui ca a fost rau de tot, inseamna ca mai ai de munca si inca nu este timpul sa te dai in spectacol. Poate ca este timpul sa ceri si parerea unei persoane de specialitate.

| yora543 explică (pentru neutrino):

Asta asa e dar eu spuneam ca am nevoie de niste sfaturi ca sa imi dau drumul la voce cum trebuie si tocmaci..ca vreau sa invat cat mai mult de la altii nu sa ma dau in spectacol pentru ca eu cant mai mult...de placere, nu pentru alti happy Multumesc

| Jokyo a răspuns:

Pur si simplu daca zici ca ai voce ar trebui sa incepi sa canti cu prietenii si toate cele astfel incet incet sa scapi de emotii si sa poti canta in fata oricui tongue