| anonim_4396 a întrebat:

Deci pe acasaam ascultat o melodie cantata de o fata, melodia se numea lollipop, versurile sunt cam asa i like the... i like the... i like the lollipop. Cum o cheama pe tipa.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Alexandra Stan.Sa nu-mi dai fundita not worthyhee hee

| Ea12345 a răspuns:

Glumeam si eulaughing
Oricum ma bucur ca ingerasul dulce a primit fundita, a raspuns inaintea meahappy

| Baiaaanca a răspuns:

Lil Wayne

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@last sarut'mana dar nu dau funda la cei care o cerwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lory telepatia inversa, a smug. laughing)

| last_9432 a răspuns:

Melodia se numeste Alexandra Stan - Lollipop
Funtita?

| last_9432 a răspuns:

@TraficantaDeSentimesteRoz
Eu macar ti-am raspuns ceva corect si inaintea lor straight face
P.s.Decat o funtita de la tine mai bine nimicwinking
Oricum eu sunt impacata ca am ajutat pe cineva si oricum melodia ai ascultat-o de cand ti-am dat-o(asta pot paria) asa ca nu poti spune ca nu ti-a fost de folos happy