| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata!

Dupa cum v-am mai spus sunt o fana a doamnei Corina Chiriac. Rog toti utilizatorii care au ascultat-o pe aceasta doamna in perioada in care recita marile slagare romanesti sa vizualizeze acest video, si sa imi spuna cum e posibil.

http://www.youtube.com/watch?v=4qrn84kEWMc

Eu personal nu pot sa cred.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si mie imi place foarte mult Corina Chiriac, am crescut si cu cantecele ei, este una din marile cantarete a muzicii usoare, o vedeta in adevaratul sens al cuvantului. Nici astazi melodiile ei nu si-au pierdut din farmec.
Nu vad de ce sa nu crezi, a fost vorba de o participare la o emisiune TV, alaturi de un nume greu din genul manele, care are si voce(nu sunt ascultator de manele, dar nu am nimic cu acest gen de muzica si cu ascultatorii lui, de gustibus non disputandum!)
Sa nu ne grabim sa o condamnam pentru aceasta participare alaturi de un cantaret de manele, aceasta nu-i stirbeste cu nimic din aportul la muzica usoara si prestigiul personal, de asemenea, cel putin dupa parerea mea, nu are de ce sa o coboare in aprecierea noastra. Numai bine!

1 răspuns:
| beka a răspuns:

Ei 2 is prieteni...chiar daca el ii rrom si ea romanca love struck oricum foarte frumos au cantathee hee