| Lina1993 a întrebat:

Buna,dragilor! Ma ajutati cu niste melodii din True Blood? cu cat mai multe, cu atat mai bine. In fiecare episod gasesc cel putin una care sa-mi placa

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Http://www.tunefind.com/show/true-blood Ai aici toate melodiile care apar in acest serial, grupate pe sezoane si episoade, pe unele poti chiar sa le si asculti daca dai click pe ele.De descarcat te descurci tu pentru ca de aici nu merg downloadate. :)