| bobbyG a întrebat:

E adevarat ca Justin Bieber vine in Romania? Daca da, puteti sa-mi dati un link cu mai multe detalii sau de unde se pot cumpara biletele? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Vine in luna august la Bucuresti. Uite aici: http://www.cespun.eu/isterie-justin-bieber-concerteaza-la-bucuresti-august/

| bobbyG explică (pentru Salontanul):

Bravooo! Cat de greu e sa copiezi un link? de unde se pot lua biletele?

| Lαrisα a răspuns:

Nu cred ca e adevarat... crying

| Lαrisα a răspuns:

Unde ai auzit?

| bobbyG explică (pentru Lαrisα):

Intr-o reclama la zutv sad

| Lαrisα a răspuns (pentru bobbyG):

Nu stiu ce sa zic. thinking As vrea si eu sa vina in Romania, dar nu prea imi vine sa cred.

| bobbyG explică (pentru Lαrisα):

Http://www.cespun.eu/......ust/...iar biletu ar fi muult prea ieftin, nici eu nu prea cred dar in fine

| Lαrisα a răspuns (pentru bobbyG):

Cu un bilet intre 2 si 5 lei nu te duci nici la teatru. laughing

| bobbyG explică (pentru Lαrisα):

Adevarat! daca ar fi adevarat in 2 minute nu ar mai exista nici un bilet

| Lαrisα a răspuns (pentru bobbyG):

laughing

| kyliejenner a răspuns:

Nu.