| nico1996 a întrebat:

E careva fan inrait David Archuleta? In strainatate e foarte cunoscut insa aici in Romania se pare ca nu! Are o voce superba! Ascultati melodia Crush e cea mai tare!

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Si mie imi place mult cum canta, chiar e dragut si are o voce puternica si un stil dragut. Imi place si videoclipul de la Crush si imi plac in general melodiile lui. Cred ca cele mai frumoase sunt Crush, A little too not over you si Something 'bout love :X. Ma bucur ca mai aud pe cine caruia ii place, de obicei auzi toti adolescentii spunand ca le plac vedetele de la Disney sau cantareti rock... si David Archuleta ar merita mai multa atentiesad.

5 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Chiar ca e draguta melodia "to be with you" si ce lenta e:X, chiar ca are voce frumoasa:X.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da, il stiu, nu pot sa spun ca sunt un fan inrait, dar imi place foarte mult cum canta si cum traieste melodiile. Sincer, de melodia "Crush" n-am auzit si nici nu am ascultat-o, dar o s-o ascult, acum ca ai spus tu ca e frumoasa.Si da, ai dreptate, nu este prea cunoscut in Romania, norocul lui ca a jucat intr-un episod din Hannah Montana, asa a devenit putin mai cunoscut!

| BellaComy a răspuns:

Si mie imi place cum canta.Si este frumusel. A jucat si intr-un episod din Hannah Montana. Misto melodia Crush(:

| nico1996 explică:

Da adevarul e caDavid chiar ar merita mai multa atentie pentru ca are o voce super si in plus e si frumusel, eu una la una din melodiile lui adica mai exact TO BE WITH YOU mi-au dat lacrimile...nu stiu de ce dar pur si simplu unele melodii sunt emotionante si acest gen de muzicaa i se potriveste de minune.

| Bia1997 a răspuns:

Îmi place foarte mult de DAVID ARCHULETA chiar acum ascult melodia Somebody Out There...E foarte frumos si aș vrea și eu ceva postere cu el. Știți vreo revistă sau ceva cu el?