| Abstract112 a întrebat:

Buna era mai de mult o mel la tv chiar nu imi pot aduce aminte cum se numeste si cine o canta. stiu ca videoclipu era cv de genu ca la nu stiu ce firma sau ce era aia erau multe fete f sexy si aveau un sef si au inceput toate sa faca un fel de dansuri. si mai stiu din melodie ca era cv de genu: a, a, a, a, aa e, e, e, ee, come o, o, o, o, oon ...si cam tot asa...eu am scris cum se auzea ca nu sunt sigur de versuri. si era voce de fata. va rog mult daca stiti melodia ziceti`mi si mie cum se numeste si cine canta ca de cateva zile imi tot sta in minte si nu imi pot aduce aminte cum se numeste. clar dau fundawinkingwinking

Răspuns Câştigător
| alina453 a răspuns:

Raluka-out of your bussiness?

1 răspuns:
| SongElena a răspuns:

Raluka-Out of your bussiness. asta? si daca asat e da si uh fundawinking