| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Buna!
Era o cantareata romanca.
Ea canta in Braziliana, avea 2 baieti si a murit acum 2-3 ani de cancer...
Nu stiti cum o chema?

Răspuns Câştigător
| byencutza95 a răspuns:

O cheama anca parghel.http://www.youtube.com/watch?v=NAI0CuAUtfM

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Anca Parghel? A murit acum un an parca sau nu stiu.Era romanca dar plecata multi ani din tara, in Brazilia parca.

| pwp a răspuns:

Anca Parghel

Stefan
| Stefan a răspuns:

E vorba de Anca Parghel, o mare cantareata, a murit pe 5 decembrie 2008 la spitalul din Timisoara.

| Dariii a răspuns:

Anca Parghel

| Nimeni_6547 a răspuns:

Anca Parghel

| jojoloveSHINee a răspuns:

Anca parghel

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Anca parghel
batting eyelashes

| x_8127 a răspuns:

Anca Parghel. Canta in limba portugheza ca braziliana inca nu sa inventat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anca Parghel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anca Parghel cred.