| Ingercuaripinegre a întrebat:

Buna, era o melodie cu o fata de culoare, creata si cu un baiat in masina, gen cei mai buni prieteni, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, Liza Koshy si David Dobrik?! Ma gandeam ca vorbesti de o cantareata de culoare. Melodia de care vorbesti am impresia ca este Rihanna - Umbrella si asa este videoclipul cu respectivi https://www.youtube.com/watch?v=5VbihSfBtjk

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti da mai multe detalii... Ce tip de melodie era, pop, rap, etc. Este mai noua? Cam despre ce vorbeau in versuri. Orice iti aduci aminte.

| Ingercuaripinegre explică (pentru anonim_4396):

Ei sunt americani din cate imi aduc aminte, si era ceva de genul" o melodie cu only love can t hurt" dar am cautat si nu gasesc, gen ei doi cantau in masina o melodie pentru bff bpy and girl. era pe tik tok, dar nu am mai gasit o. Fata era foarte populara pe tik tok, el nu prea stiu multe, dar erau super draguti impreuna, dar erau doar prieteni...

| Ingercuaripinegre explică (pentru Ingercuaripinegre):

Liza and david

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ingercuaripinegre):

Oh, Liza Koshy si David Dobrik?! Ma gandeam ca vorbesti de o cantareata de culoare. Melodia de care vorbesti am impresia ca este Rihanna - Umbrella si asa este videoclipul cu respectivi https://www.youtube.com/watch?v=5VbihSfBtjk