| Fluture a întrebat:

Era o melodie mai veche caNTATA de o cantareata straina, americanca sau englezoiaca. In videoclip mai multe fete mergeau pe un podium iar spre final aparea si cantareata aceea [ blonda, tunsa scurt] pe podium. Era o melodie cantata in engleza. se numea LOVE, sau ceva de genul. Stie cineva despre ce vorbesc? HELP!

1 răspuns:
| tpu0508 a răspuns:

Cam tarziu pentru raspuns, dar poate inca o mai cauti... singura care s-ar potrivi descrierii este annie lennox... sau roxette