| NiallsFutureWife a întrebat:

Buna:*

Era o melodie, o parodie. era legata de femeia aia nu stiu sigur cine era ca nu ma uit la otv, stiu ca avea parul lung si negru si aparea intruna ca se certa cu barbatisu, si sa facut o parodie me seama lor si zicea de ei, de otv, nu imi mai amintesc bine ca a fost demult

Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Nee, nici eu nu ma uit la 0tv. Cred ca tipa aia e Magda Ciumac [daca nu Elodia laughing ]. in fine, mai era una Roxy manelista. tipa aia era o parodie. Asculta-i doar cateva secunde o melodie si iti vei da seama.
Doar atat stiu. happy

1 răspuns: