| Nika1995 a întrebat:

era o piesa in limba italiana...versurile erau despre o italianc..va rog cine ma poate ajuta sa o gasesc. ofer funda happy

2 răspunsuri:
| Tymer98 a răspuns:

Incearca emma cercavo amore, sau emma non è l'inferno si daca nu sint astea pe langa pe acolo sunt si alte femei, ok?

| Nika1995 explică (pentru Tymer98):

Nu m-ai inteles bine.deci, caut o piesa italiana interpretat de un barbat.iar versurile sunt despre o italianca...la refren chiar are ceva cuvinte gen "...italiano"