| BiiiaSunSummer a întrebat:

Este la EuropaFm un promo, ca sa zic asa. E ca aceea cu `Cea mai buna muzica din `80, ( sau ceva de genul ) si da o melodie, `90 si da o melodie, si de azi, si da alta melodie`. Dar mai este unul tot asa, doar ca nu zice nimeni asta. Se dau 3 melodii direct. Prima e cantata de o femeie. Cum se numeste a doua?

1 răspuns:
| DuddăBântuită a răspuns:

Buna! Chiar nu imi amintesc ordinea lor, dar una din melodii este Extreme-More than words. http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY. poate am nimerit-o. :d