| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Eu am talent la muzica dar mi-e frica sa-l arat altor persoane am ascultat http://www.youtube.com/watch?v=3ZwERbWDETo&feature=relat ed si am mai prins putin curaj. Dar cand ma pune cineva sa cant intodeauna imi vine in cap ca o sa ma fac de ras si ca o sa rada de mine si o sa ma descurajeze.
Imi puteti da si mie niste sfaturi si poate si niste linkuri cu cursuri de canto. Sunt pers curajoasa din fire dar cand vine vb de asta pic.

5 răspunsuri:
| BeiiBiiiyoo explică:

Ozana barabancealaughing))))))))))))))

| METALL2000 a răspuns:

Da si eu am aceeasi problema si stii ff bine asta laughing

| METALL2000 a răspuns:

Sfatul meu e sa uiti de ei cand e vorba de cantat imagineazati ca esti singura in camera ta! Si fii mai increzatoare in tine! kiss

| BeiiBiiiyoo explică (pentru METALL2000):

Tbx.....merciclove struck o sa tin cont de sfatul tau!

| BeiiBiiiyoo explică (pentru METALL2000):

E usor sa spui dar sa faci e mult mai greu sad dar mercic orkm