Întrebare recomandată | Namastee a întrebat:

Eu nu ma prea pricep asa ca o sa va cer voua sfatul. Merita banii? http://mercador.ro/......DNq67.html

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Sincer, mi se pare chiar ieftina. Pare ok, desi va trebui sigur acordata serios. Eu zic ca merita, daca esti dispus sa investesti dupa in acordare. Daca nu ai bani sa-ti iei una mai buna, asta e chiar ok.

| Namastee explică (pentru Ea12345):

Caut una cat mai ieftina pentru ca nu stiu nimic despre chitara si vara asta as vrea sa invat asa ca nu vreau sa investesc prea mult pana cand nu stiu sigur daca imi place sau daca ma pricep. Stii cumva unde as putea sa o acordez?

| OnuOnulică a răspuns:

Hmm, nu e exagerat de mult.

| ValentinElTPU a răspuns:

Chitara e extrem de buna si pretul extrem de mic... vanzatorul poate doar vrea sa scape de ea, dar cred ca pe undeva e o problema... oricum daca functioneaza bine si esti sigur, cumparati-o.

Hora-Reghin au chitari bune, asa ca ti-o recomand.Crede-ma ce zic.Am experienta. Funda?

| LucianBoss a răspuns:

Vezi daca poti sa mai negociezi cu el/ea deoarece chitara este in stare buna si... ar merita so cumperi daca chiar vrei sa canti la chitara.