| Stefan_Anda_1999 a întrebat:

Buna eu sunt anda si am 14 ani si imi place foarte mult sa cant si chiar am o voce minunata acum particip la la un concurs de muzica numit talente de copil.chiar toata lumea care ma cunoaste imi zice sa imi incep o cariera muzicala din voce si instrumente si stiu sa cant decat la chitara clasica si pian ce sa fac sa imi incep o cariera muzicala ajutati-ma mai este 1 saptamana pana la concurs multumesc

Răspuns Câştigător
| alymitu a răspuns:

Du-te linistita la concurs big grin Nu ai nimic de pierdut. Cat despre carera, mai ai destul timp sa te gandesti. Eu cant de 6 ani si inca nu m-am decis asa ca o saiti ia ceva. Dar nu te lua dupa altii, hotaraste singura. Daca iti place sa canti, why not? Funda?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Incepi prin a invata sa scrii.

| Stefan_Anda_1999 explică (pentru CautNume):

Nu stiam ca esti profesor de romana lumea mai greseste

| CautNume a răspuns (pentru Stefan_Anda_1999):

Stai draga linistita ca tu trebuie sa fi profesor de romana sa vezi cand cineva nu e in stare sa scrie.Stiu si eu ca lumea mai greseste o litera, doua, o cratima, un punct, dar nu stiam si de fraze intregi.

| Vans a răspuns:

N-ar strica să mai bagi câte o virgulă printre cuvintele alea.

| summergirl25 a răspuns:

Pai am vrea sa te ajutam, dar cum?

| cosmin1211 a răspuns:

Pune pe net o inregistrare cu vocea ta, publicul de pe net este cel mai obiectiv comentator pe care ai putea sa il gasesti.

| Tkn a răspuns:

Si cum vrei sa te ajutam?
Mai bine intrebai un "specialist" daca ai voce si ai putea s'o folosesti...