| donnatella a întrebat:

Funda.happy. m-a rugat o profesoara sa ii scot dupa net niste opere. gen : opera aida, la traviata, fidelio, madama butterfly, lucia di lammermoor, barbierul din sevilla, lohengrin, italianca din alger, rigoletto, flautul fermecat... daca ati putea sa imi dati un link de unde sa le downloadez va. s fi recunoscatoare. happy promit funda

Răspuns Câştigător
| MusicMyLife a răspuns:

Uite aici un seit de pe care doar trebuie sa setezi domeniul, disciplina, tipul de material didactic (test, lectii, fise de lucru.etc) si clasa: http://www.didactic.ro/......ce/cautare

sper ca te-am ajutat si multa bafta in continuare;)

3 răspunsuri:
| MusicMyLife a răspuns:

Nu-o corect "VuvuzelaLove" ai copiat fix seitu pe care l-am pus si eu phbbbbt

| VuvuzelaLove a răspuns:

Http://www.didactic.ro/......ce/cautare
Acest site tear putea ajuta;)