| Llolal a întrebat:

Buna imi place mult trupa Dollface Divine si am urmarit acest filmulet http://www.youtube.com/watch?v=w89cC4ZvlYs si as vrea sa stiu cum se numeste melodia stiu ca tot al lor este melodia dar nu stiu cum se numeste pentru ca ei au doar o melodie pe youtube :(

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://electronique.ucoz.com/ radio electronique , intra si tu , nu ai ce pierde decat ocazia de a asculta muzica buna !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://electronique.ucoz.com/ radio electronique , intra si tu , nu ai ce pierde decat ocazia de a asculta muzica buna !