| Alexandra200203 a întrebat:

Bună.Îmi puteți spune o aplicație gratuită și fără viruși pentru Android cu care pot descărca muzică? Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Jimtheghost a răspuns:

Eu folosesc audiotica pentru windows phone, vezi poate este si pentru android. happy Sau daca nu, incerca sa descarci de pe youtube, sunt o gramada se site-uri care convertesc video in mp3, eu folosesc youtube-mp3.org. happy

| 12lopn a răspuns:

Eu nu foloses tocmai o aplicatie, dar eu folosesc un site care nu are virusi. acum depinde ce muzica vrei.
siteul asta face din video -> mp3 : http://www.clipconverter.cc/.
Dar daca nu vrei exista si app TUBEMATE.