| dreamaboutthelife a întrebat:

imi puteti da si mie niste site-uri pentru download melodii(fara manele si populara) va rog chiar nu am nicio idee

multumesc mult

ciao

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Poti downloada melodii de pe www.fisierulmeu.ro
sau de pe www.video2mp3.net poti lua orice melodie de pe youtube...(trebuie sa introduci linkul de pe youtube al melodiei alese, dai convert, apoi download mp3 si gata ) eu de obicei de pe aceste site-uri imi iau melodiile...
uite aici o intrebare asemanatoare http://www.tpu.ro/......fundtitza/ iar raspunsurile poate te vor ajuta

2 răspunsuri:
| AdeBu a răspuns:

Www.mp3.ro.daca nu merge cu ro pune cu com