| AmeliaIoana14 a întrebat:

Buna imi puteti da versurile melodiei "Sweet Dreams" -Cantata de Eurythmics - in romana

1 răspuns:
| Enna18 a răspuns:

Vise dulci sunt fabricate din această
Who am I to disagree? Cine sunt eu să nu sunt de acord?
Travel the world and the seven seas Călători în lume şi şapte mări
Everybody's looking for something Toată lumea e în căutarea pentru ceva
Some of them want to use you Unii dintre ei doresc să le utilizaţi
Some of them want to get used by you Unele dintre ele doriţi să obţineţi utilizate de către tine
Some of them want to abuse you Unii dintre ei doresc să vă abuz
Some of them want to be abused Unii dintre ei doresc să fie abuzate

Sweet dreams are made of this Vise dulci sunt fabricate din această
Who am I to disagree? Cine sunt eu să nu sunt de acord?
Travel the world and the seven seas Călători în lume şi şapte mări
Everybody's looking for something Toată lumea e în căutarea pentru ceva
Some of them want to use you Unii dintre ei doresc să le utilizaţi
Some of them want to get used by you Unele dintre ele doriţi să obţineţi utilizate de către tine
Some of them want to abuse you Unii dintre ei doresc să vă abuz
Some of them want to be abused Unii dintre ei doresc să fie abuzate

I wanna use you and abuse you Vreau să vă utilizaţi şi abuzul pe care îl
I wanna know what's inside you Vreau să ştiu ce e în tine
(Whispering) Hold your head up, movin' on (În şoaptă) Ţineţi capul în sus, Movin 'on
Keep your head up, movin' on Tine capul sus, Movin 'on
Hold your head up, movin' on Ţine-ţi capul sus, Movin 'on
Keep your head up, movin' on Tine capul sus, Movin 'on
Hold your head up, movin' on Ţine-ţi capul sus, Movin 'on
Keep your head up, movin' on Tine capul sus, Movin 'on
Movin' on! Movin 'on!

Sweet dreams are made of this Vise dulci sunt fabricate din această
Who am I to disagree? Cine sunt eu să nu sunt de acord?
Travel the world and the seven seas Călători în lume şi şapte mări
Everybody's looking for something Toată lumea e în căutarea pentru ceva
Some of them want to use you Unii dintre ei doresc să le utilizaţi
Some of them want to get used by you Unele dintre ele doriţi să obţineţi utilizate de către tine
Some of them want to abuse you Unii dintre ei doresc să vă abuz
Some of them want to be abused Unii dintre ei doresc să fie abuzate

I'm gonna use you and abuse you Te voi folosi şi abuzul pe care îl
I'm gonna know what's inside Eu voi stiu ce este inauntru
Gonna use you and abuse you O să vă utilizaţi şi abuzul pe care îl
I'm gonna know what's insïde you Voi ştiu ce te în interiorul

Corectează Versuri Corectează versuri >> Versuri trimise de Mirunab. Corectează Versuri>> Versuri trimise de Mirunab.

Caută Cauta cu Google cu Google direct direct

funda!big grin