| alexandra_7156 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste site-uri, carti sau orice altceva ce m-ar putea ajuta sa imi perfectionez vocea (lectii de canto online sau ceva de genul acesta) + daca aveti anumite retete proprii dupa care va perfectionati si ingrijiti vocea, mi-ar placea sa mi le impartasitiwinking Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Alasia a răspuns:

E simplu. cu cat canti mai mult, cu atat vocea ta se inbunatateste daca se poate spune ca o voce se imbunatateste