| MaraMadalina1888 a întrebat:

Bună, îmi puteți recomanda o chitara electrica care să nu treacă de 500 lei? Dacă se poate un set pana in 600 lei. Mulțumesc

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La un asemenea pret nimeni cunoscator nu-ti va recomanda o chitara electrica.

| MaraMadalina1888 explică (pentru Bula):

Dar crezi ca banii cresc în copaci? Nu am pus mana în viata mea pe o chitara electrica. Doar pe clasica.Nu îmi trebuie ceva foarte avansat

| Bula a răspuns (pentru MaraMadalina1888):

Daca ai chitara clasica, ii poti monta o doza si gata... ai facut-o electrica!
E ceea mai ieftina metoda, si - deasupra - si buna.
Aici gasesti si chitara electrica, la pret apropiat buzunarului tau:
https://www.mcmusic.ro/......trica.html

| MaraMadalina1888 explică (pentru Bula):

550 ea, dar imi trebuie și amplificator, ala fiind peste 150 lei

| Bula a răspuns (pentru MaraMadalina1888):

Langa amplificator iti mai trebuie si o boxa de putere. un mixer, pedala fuzz-wah si alte efecte.
Si iti mai trebuie si o trupa de muzicieni, un manager bun, si formatia este gata de turnee! big grin

Tu ai intrebat doar de chitara.
Pentru a putea canta eficient, iti mai trebuie muuuuulti bani!

| oglindasultanului a răspuns:

Sunt programe gratuite pe net, dar depinde la ce-ti trebuie "chitara".

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Https://cervitonline.ro/......Tc0NjI%3D/
Nu știu cât de bun e setul ăsta, dar sper că-ți va plăcea.

| MaraMadalina1888 explică (pentru MeisterSchnitzel):

Nu am întrebat în bătaie de joc.Da ce sa spun, oamenii